У Кремлі заявили, що забезпечать Крим водою

Дмитро Пєсков заявив про плани РФ щодо водопостачання Криму

Тема водопостачання Криму буде обговорюватися в середу на нараді у президента Путіна з віце-прем’єром РФ.

Росія має намір самостійно забезпечити Крим водою і не залежати від України. Про це в середу, 21 жовтня, повідомив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

Йому поставили запитання, чи відкидає Кремль переговори з Києвом щодо забезпечення Криму водою з Дніпра. На це він відповів, що такі переговори відкидає Україна, яка перекрила кран.

«Росія — це потужна країна, вона здатна забезпечити Крим водою без України, що і буде зроблено, щоб потім не залежати від цього самого крана», — додав прес-секретар президента.

Він повідомив, що тема водопостачання Криму буде обговорюватися в середу на нараді у президента Володимира Путіна з віце-прем’єром РФ Маратом Хуснулліним.

Як відомо, в серпні був введений графік подачі води в Сімферополі і ще 39 населених пунктах. З 23 вересня воду почали відключати ночами в курортній Алушті і низці селищ на півдні Криму. З середини жовтня тиск в трубах почали знижувати в Білогірську. Влада Севастополя у вересні оголосила режим підвищеної готовності через дефіцит води.

А в середині жовтня запаси води в головних водосховищах Криму скоротилися до 15%.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.