У Колумбії чоловік сім разів вакцинувався від COVID

Фото: Unsplash Ніякої реакції надмірна кількість доз в організмі не викликала

Він щепився вакцинами різних компаній, у тому числі Sinovac, AztraZeneca, Pfizer і Janssen.

 

Житель міста Калі на заході Колумбії сім разів вакцинувався від коронавірусу. Місцева влада почала розслідування, повідомляє телеканал Noticias Caracol.

 

«Людину, яка щепилася сім разів… вже впізнали. Це людина, старша за 60 років, псудячи з усього, з психологічними проблемами», — наводить телеканал слова міністра охорони здоров’я Калі Міерланді Торрес. Вона повідомила, що влада почала розслідування.

 

Відзначається, що чоловік щепився вакцинами різних компаній, в тому числі Sinovac, AztraZeneca, Pfizer і Janssen. При цьому ніякої реакції надмірна кількість доз у чоловіка не викликала.

 

Щоб запобігти виникненню подібних випадків, влада міста розробила електронний бланк, щоб люди могли дати інформовану згоду перед вакцинацією. Бланк необхідно роздрукувати і принести в пункт вакцинації, де його підпишуть.

 

Нагадаємо, за останніми даними, у світі зробили понад 5 млрд щеплень від COVID-19. Найменше щеплень зроблено в Ємені, Конго, Чад і на Гаїті. Найбільше вакциновано жителів Мальти.

 

Тим часом у Грузії від COVID-19 померла двічі вакцинована людина. Такі випадки в світі поодинокі, підкреслили в грузинському МОЗ і додали, що в більшості випадків вакцина захищає від летального результату.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.