У КНДР стратили чиновника "за погану роботу"

Чиновник, який очолював програму дистанційної освіти, займався критикою політики влади — ЗМІ

Департамент ЦК правлячої партії планує протягом квітня провести перевірки всіх членів комісії з реалізації програми дистанційної освіти на «дотримання ідеології».

 

Влада КНДР стратила голову комісії з реалізації програми дистанційної освіти через неефективну роботу цього органу. Про це в суботу, 10 квітня, повідомляє південнокорейське видання DailyNK з посиланням на власне джерело в країні.

 

За офіційною версією Пхеньяна, з моменту створення структури у 2020 році їй не вдалося домогтися будь-яких результатів.

 

Однак, як зазначає південнокорейське видання, чиновник на прізвище Пак, який очолював програму дистанційної освіти, займався критикою політики влади разом з деякими іншими співробітниками. Він нібито неодноразово говорив про нестачу приміщень і обладнання, що було потрібно для реалізації поставлених перед ним цілей.

 

Повідомляється, що Пак кілька разів пропонував змінити ситуацію, висловлював своє невдоволення і пропонував іншим працівникам комісії формально ставитися до засідань.

 

Потім один з членів комісії, декан юридичного факультету Університету імені Кім Ір Сена, зустрівся з президентом вишу і главою міністерства вищої освіти, вони обговорили ситуацію з дистанційною освітою.

 

За даними видання, декан повідомив, що в цій сфері не все «виконується належним чином», і розповів конкретні подробиці діяльності Пака. Про це дізналися в ЦК партії. Департамент організації та керівництва в структурі ЦК після цього почав розслідування щодо комісії.

 

На другому тижні березня Пака стратили, як стверджує видання, з формулюванням «за ведення антипартійної і антиреволюційної сектантської діяльності в сфері освіти».

 

Раніше лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що ситуація в КНДР складається гірше, ніж за весь попередній час, і закликав партійні осередки виправити недоліки.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.