У КНДР через пандемію триває "виїзд іноземців"

У КНДР залишилося близько 290 іноземців

З Північної Кореї виїхали дипломатичні працівники 12 країн. У Пхеньяні — гострий дефіцит товарів, немає ліків.

Північну Корею через пандемію коронавірусу залишила значна частина іноземних дипломатів, а також персонал міжнародних гуманітарних організацій. В країні іноземних громадян залишилося менш як 290 осіб, повідомляє посольство РФ у Пхеньяні.

«Сьогодні закінчився двотижневий карантин, який 38 іноземних громадян, які виїхали з Пхеньяна 18 березня, проходили в одному з готелів китайського прикордонного міста Даньдун. Тепер їхній шлях лежить в Пекін або Шанхай, а далі — літаком до своїх країн», — йдеться в повідомленні дипвідомства у Facebook.

Російські дипломати зазначили, що їм зараз важко сказати, яким за рахунком це був колективний виїзд співробітників дипломатичних місій з країни.

«Зрозуміло одне — він, на жаль, не останній, виїзд іноземців звідси продовжиться. Хоча їх тут зараз і так майже не залишилося — лише близько 290 осіб», — наголосили в посольстві.

Там додали, що сьогодні в Пхеньяні діють суворі обмеження, спостерігається великий дефіцит товарів, включаючи ліки.

Так, з КНДР виїхали представники Великобританії, Венесуели, Бразилії, Німеччини, Італії, Нігерії, Пакистану, Польщі, Чехії, Швеції, Швейцарії, Франції.

Російська дипмісія роботу в Північній Кореї продовжує.

Тим часом Північна Корея випробувала нову модифікацію балістичної ракети. В Японії підтвердили запуск.

На початку березня стало відомо, що КНДР отримає 1,7 млн доз COVID-вакцини. Пхеньян не повідомляв про виявлені випадки зараження COVID-19, але з початку 2020 року в КНДР діють жорсткі противірусні заходи.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.