У Китаї зробили вже мільярд COVID-щеплень

Фото: Синьхуа У Китаї зробили вже мільярд щеплень проти Covid

На країну припадає третина всіх вакцинацій у світі. Влада планує до липня вакцинувати 40% громадян.

У Китаї зробили вже понад мільярд щеплень від коронавірусу — на країну припадає третина вакцинацій від COVID-19 в світі. Про це з посиланням на озвучені китайськими чиновниками дані повідомляє BBC в неділю, 20 червня.

Китайська влада має намір до липня повністю вакцинувати 40% населення країни. У Нацкомісії з охорони здоров’я заявили, що метою є повна імунізація 70% населення до кінця 2021 року.

Зазначимо, що темпи вакцинації в Китаї помітно прискорилися на тлі спалаху штаму Дельта, вперше виявленого в Індії. Китайцям пропонують вакцини вітчизняного виробництва, включаючи препарати Sinopharm і Sinovac, обидва з яких повинні вводитися двічі.

Багато китайців не вважали за необхідне робити щеплення після спаду захворюваності, обумовленого локдауном. Настрої населення змінилися після спалаху варіанту Covid Дельта в південній провінції Китаю Гуандун.

Також місцева влада заохочує людей вакцинуватися — в деяких регіонах вакцинованим безкоштовно роздають курячі яйця, а в Пекіні громадянам після ін’єкцій дарують ваучери на купівлі.

Нагадаємо, що в ЄС 30% дорослих повністю вакциновані від COVID-19. Найвищий відсоток людей, які завершили вакцинацію, на Мальті — там щеплені майже 60% дорослих.

Водночас повну COVID-вакцинацію пройшли 360 тисяч українців. Більшість щеплень були зроблені препаратом китайської компанії Sinovac Biotech — понад 14 тисяч.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.