У Китаї виявлено "індійський" штам коронавірусу

Боротьба з COVID-19 триває

Органи охорони здоров’я КНР виявили мутацію в кількох містах. Головний епідеміолог закликає дотримуватися запобіжних заходів.

 

У Китайській Народній Республіці зафіксовані випадки інфікування «індійським» штамом коронавірусу. Цей COVID-варіант був виявлений відразу в декількох містах країни, повідомляє телеканал CGTN.

 

«Незважаючи на мутації COVID-19, що з’являються з початку пандемії, влада КНР здатна блокувати передачу різних штамів цього вірусу», — заявив головний епідеміолог Центру з контролю і профілактики захворювань КНР У Цзунью.

 

Фахівець додав, що напередодні майбутнього в Китаї свята, Дня праці, що відзначається 1 травня, громадянам слід дотримуватися профілактичних заходів.

 

«Такі заходи мають вирішальне значення, як для зупинки поширення штамів, так і для запобігання появи нових мутацій», — додав У Цзунью.

 

У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Відзначимо, що в Індії новий добовий антирекорд за померлими від коронавірусу. За кількістю випадків коронавірусу країна посідає друге місце в світі після США, а за летальністю серед людей з COVID-19 — четверте.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.