У Києві відкрилося посольство Ірландії

Фото: mfa.gov.ua У Києві відкрилося посольство Ірландії

Відкриття посольства створює додаткові можливості для розвитку торговельного співробітництва між країнами, заявили в МЗС України.

 

Заступник голови МЗС України Дмитро Сеник і голова МЗС Ірландії Саймон Ковен відкрили приміщення посольства Ірландії в Україні. Про це повідомляє МЗС України в середу, 25 серпня.

 

«Відкриття посольства Ірландії в Києві створює додаткові можливості для розвитку торговельного співробітництва між нашими країнами і, безсумнівно, буде сприяти активізації двосторонньої взаємодії в багатьох галузях, зокрема в IТ-секторі, у сфері інвестицій та освіти», — заявив Сеник.

 

Дипломат звернув увагу на успішну діяльність ірландських компаній CRH і Ryanair в Україні і висловив сподівання на подальше розширення взаємодії бізнесу двох країн.

 

У свою чергу, Ковен відзначив, що відкриття посольства в Києві є важливою віхою в розвитку двостороннього співробітництва і є частиною стратегії Global Ireland з розширення присутності Ірландії у світі.

 

Нагадаємо, що раніше в Україну прибув новий посол Ізраїлю. Дипломати зустріли Михайла Бродського і висловили надію на подальшу ефективну співпрацю.

 

Також повідомлялося, що тимчасова повірена у справах США повернулася в Україну. Заступник помічника Держсекретаря США Джордж Кент два тижні виконував обов’язки тимчасового повіреного в справах США.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.