У Києві від COVID-19 померла 21-денна дитина

Немовля поступило в лікарню на п’ятий день після захворювання

Дівчинка, яка з’явилася на світ 12 серпня, померла від коронавірусної інфекції 2 вересня. Інфікованою виявилася і її матір.

 

У Київській дитячій інфекційній лікарні від коронавірусу померла дівчинка, якій виповнився 21 день. Дитина померла 2 вересня. Це наймолодший померлий від COVID-19 в Україні пацієнт. Про це розповіла головний лікар закладу Тетяна Камінська, пише УП.

 

Маля було госпіталізовано 27 серпня, коли йому виповнилося 15 днів — на п’ятий день після захворювання. У крихітної пацієнтки була висока температура, задишка, інтоксикація.

 

«Дитина поступила з явищами дихальної недостатності і була госпіталізована у відділення анестезіології інтенсивної терапії», — повідомила медик.

 

За її словами, у немовляти був важкий респіраторний дистрес-синдром — стан, при якому кисень через легені не може потрапити в кров.

 

І у дівчинки, і в її матері був виявлений коронавірус. Відомо, що жінка інфікована через тиждень після того, як виписалася з пологового будинку.

 

«Дівчинка була того ж дня заінтубована, відразу підключена до штучної вентиляція легенів, отримала обстеження і лікування у відповідності з нашим локальним протоколом надання допомоги хворим на COVID-19, але, незважаючи на це, її стан прогресивно погіршувався, і 2 вересня вона померла», — сказала головлікар.

 

Напередодні Korrespondent.net писав, що на Волині штам Дельта виявили у 17-денної дитини. Всього в області зафіксували 47 випадків захворювання на штам Дельта. Пацієнти вакциновані не були.

 

Додамо, в Мексиці 16 пацієнтів померли через відключення кисню. Система подачі кисню в лікарні відключилася під час масштабної повені.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.