У Києві і на Чернігівщині перенесли пробне ЗНО

Фото: svidok.info У Києві і Чернігівській області перенесли пробне ЗНО

Провести пробне тестування вирішили пізніше через діючі обмеження щодо громадського транспорту.

 

У Києві і в Чернігівській області перенесли пробне ЗНО в 2021 році на 24 квітня. Про це повідомляє Міносвіти в понеділок, 5 квітня.

 

«Через припинення руху громадського транспорту, що робить неможливим проїзд зареєстрованих учасників, а також педагогів, залучених до проведення пробного ЗНО, тестування в Києві і Чернігівській області буде перенесено на 24 квітня», — сказано в повідомленні.

 

В інших областях пробне тестування відбудеться 10 квітня, як і було заплановано. Всі учасники тестування, незважаючи на терміни його проходження, зможуть завантажити тестові зошити і пройти тестування вдома.

 

Крім того, учасники, які проходитимуть пробне ЗНО 10 квітня, зможуть занести свої відповіді в сервіс Визначення результатів пробного ЗНО в період з 10 по 14 квітня, а учасники з Києва і Чернігівської області — з 24 по 28 квітня.

 

Нарешті, у кабінетах учасників з Києва і Чернігівської області з 10 по 28 квітня будуть доступні «бонусні тести», щоб вони могли повніше ознайомитися з іншими тестами пробного ЗНО. Відповіді на «бонусні тести» можна буде внести 10-28 квітня.

 

Раніше в МОН заявили, що ЗНО-2021 не перенесуть, незалежно від карантину. Під час карантину дозволено проведення заходів з оцінки якості освіти, підкреслили в Міністерстві.

 

Однак пізніше стало відомо, що в Україні ЗНО-2021 може пройти в зміненому форматі. Як саме в цьому році можуть змінити формат зовнішнього незалежного оцінювання, поки невідомо.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.