У Канаді призупинили вакцинацію AstraZeneca людей, молодших за 55 років

МОЗ Канади рекомендували призупинити вакцинацію AstraZeneca

У країні випустили інструкцію для медиків і вакцинованих, за якими вони повинні спостерігати за потенційно можливими побічними ефектами після уколу.

Канада припинила використання вакцини проти коронавірусу від компанії AstraZeneca для людей у віці до 55 років через ризик утворення тромбів. Про це в понеділок, 29 березня, повідомило AP.

«З урахуванням потенційних ризиків існує значна невизначеність щодо користі від вакцинації AstraZeneca дорослих людей у віці до 55 років», — заявила заступник голови Національного консультативного комітету з імунізації Шеллі Дікс.

За словами доктора Джосс Реймер з цільової групи з впровадження вакцини в канадській провінції Манітобі, ймовірність тромбозу у вакцинованих препаратом AstraZeneca становить 1 до 100 тис. Раніше передбачалося, що цей побічний ефект спостерігається в одному з мільйона випадків, зазначила вона.

У березні країни почали масово відмовлятися від використання вакцини AstraZeneca. Підставою стали випадки формування тромбів і порушення згортання крові у щеплених, які в низці випадків привели до смерті. Зокрема, тимчасово відклали вакцинацію препаратом AstraZeneca Норвегія, Швеція, Фінляндія, Ісландія та Ірландія.

Нагадаємо, вакцинація в Канаді почалася в середині грудня минулого року. Зараз в країні доступні вакцини американських компаній Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson і британсько-шведської AstraZeneca.

Як повідомлялося раніше, що в компанії AstraZeneca заявили, що проведуть новий аналіз щодо ефективності вакцини.

Канада попередження про тромбоз помістила на етикетку вакцини AstraZenecа

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.