У Грузії затримали Саакашвілі

Колишній президент країни вранці заявив про прибуття в Батумі, незважаючи на погрози влади його затримати.

 

Колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі в п’ятницю, 1 жовтня, затримали на території країни. Про це повідомив прем’єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, пише Новини Грузія.

 

«Я хочу повідомити нашому суспільству, що третій президент Грузії, який розшукується, Михайло Саакашвілі, затриманий, і він переведений до пенітенціарної установи», — сказав він.

 

Гарібашвілі не повідомив ніяких подробиць затримання, тільки зазначив, що грузинські правоохоронці провели операцію «на найвищому рівні». За його словами, силовики мали інформацію про маршрут пересування Саакашвілі в напрямку Грузії з України.

 

«Тривали відповідні заходи, відомства працювали координовано. Обрано був такий час і місце, щоб чинники, які перешкоджають затриманню, були мінімальні», — сказав він, подякувавши силовикам за проведену операцію.

 

Сьогодні вранці Саакашвілі заявив, що приїхав до Грузії і знаходиться в Батумі. При цьому МВС країни і ЗМІ повідомляли, що він не залишав територію України.

 

Днями Саакашвілі повідомив, що має намір прибути в Грузію авіарейсом Київ — Тбілісі ввечері 2 жовтня, коли завершиться голосування на місцевих виборах у Грузії. Тоді він опублікував скріншот електронного квитка.

 

Своєю чергою, представники влади заявляли, що чекають на Саакашвілі, щоб доставити його в тюрму. Грузинська прокуратура звинувачує Саакашвілі за кількома кримінальними статтями, за двома з яких колишній президент засуджений.

 

Нагадаємо, Саакашвілі очолював Грузію в період 2008 — 2013 років. Після поразки на чергових виборах він покинув країну. Вже майже шість років політик є громадянином України.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.