У Грузії від COVID-19 померла двічі вакцинована людина

У Грузії від коронавірусу померла двічі вакцинована людина

Такі випадки у світі поодинокі, підкреслили у грузинському МОЗ і додали, що переважно вакцина захищає від летального результату.

 

У Грузії від коронавірусу померла двічі вакцинована людина. Про це заявила глава МОЗ Грузії Катерина Тікарадзе, повідомляє Грузія Online у понеділок, 23 серпня.

 

Тікарадзе підкреслила, що смерть хворого не повинна бути приводом для паніки, оскільки такі випадки у світі поодинокі, і переважно вакцина захищає людину від летального результату.

 

«Такий випадок дійсно зафіксовано, це дуже сумний факт. Хоча подібні поодинокі випадки були зафіксовані у світі, як сьогодні і в Грузії, це не повинно бути приводом для паніки, оскільки це лише 0,001%. Вакцина загалом захищає нас від смертельних випадків. У таких пацієнтів розвинулися несумісні для життя ушкодження, викликані їхніми хронічними захворюваннями, і в цьому випадку зусилля лікарів виявилися безрезультатними», — заявила Тікарадзе.

 

Нагадаємо, раніше вчені виявили можливість створення вакцини від усіх коронавірусів. Сінгапурські фахівці після вакцинації від COVID-19 виявили антитіла, ефективні проти кількох варіантів SARS-CoV-2.

 

З нюансами. Як вакцини захищають від штаму дельта

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.