У Грузії сотні людей оточили в'язницю, де знаходиться Саакашвілі

Фото: Спутник Акція протесту прихильників Саакашвілі в Руставі

Михайло Саакашвілі в листі звернувся із закликом «тиснемо до перемоги» до своїх прихильників, які зібралися разом.

 

У грузинському місті Руставі сотні прихильників екс-президента країни Михайла Саакашвілі зібралися біля тюрми, куди його помістили після арешту. Про це повідомляє видання Грузія Online в понеділок, 4 жовтня.

 

«Багато хто приїхав у Руставі з інших регіонів Грузії. Колони автомобілів з державними прапорами, які слідували до місця проведення акції, з ранку можна було помітити як у західній, так і в східній частині країни», — йдеться в повідомленні.

 

Біля в’язниці встановили велику сцену, з якої, як очікується, до учасників мітингу звертатимуться політичні лідери. У натовпі є прапори України, Азербайджану, ЄС, НАТО. Деякі тримають у руках плакати з написами «Ні політичному переслідуванню!», «Свободу Міхайлу Саакашвілі» тощо. Мета акції — висловити підтримку Саакашвілі і домогтися його звільнення.

 

До мітингу також приєдналися співробітники організації Офіс простих рішень і результатів, яку було створено в Україні з ініціативи Саакашвілі. Вони прибули в Грузію спеціально, щоб підтримати екс-президента.

 

Влада посилила заходи безпеки — в Руставі перекинули додаткові сили поліції, на місці мобілізували спецпризначенців. Безпосередньо біля території в’язниці виставлено металеву огорожу.

 

Також повідомляється, що кандидат у мери Кутаїсі від Національного руху Хатія Деканоїдзе вийшла з руставської установи №12 з листом від Саакашвілі, який він написав своїм прихильникам.

 

«Спасибі мої сестри і брати. Я чую ваш голос у в’язниці, що подесятеряє моє бажання боротися. «Тиснемо» до перемоги», — зачитала Деканоїдзе на мітингу біля в’язниці.

 

 

 

Як відомо, 1 жовтня Михайла Саакашвілі затримали в Тбілісі. На цей момент він знаходиться у в’язниці міста Руставі.

 

А з 2015 року Саакашвілі є громадянином України, і в МЗС пообіцяли надавати йому допомогу. Консул України вже відвідала Саакашвілі.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.