У Франції запустили цифрові COVID-паспорти

Франція запустила цифрові COVID-паспорти

Тепер дані про вакцинацію і тестування французів відображаються в мобільному додатку TousAntiCovid.

 

Франція почала тестувати цифровий туристичний COVID-паспорт. Про це повідомляє The Guardian у вівторок, 20 квітня.

 

Очікується, що загальноєвропейська схема сертифікації вже до літа дозволить жителям ЄС вільно подорожувати країнами континенту.

 

У Франції мобільний додаток TousAntiCovid раніше використовувався для відстеження контактів заражених, але тепер у ньому містяться результати тесту на коронавірус або дані про вакцинацію.

 

Вже з цього тижня і до 29 квітня його можна застосовувати на авіарейсах під час перельоту з континентальної Франції на Корсику і в інші заморські департаменти.

 

Програма генерує QR-код, в якому міститься різна інформація, в тому числі, ім’я мандрівника, дата вакцинації та тип вакцини, яку йому ввели, дані лікаря або лабораторії, які можна перевірити за національною базою даних. У майбутньому додаток можна буде використовувати для відвідування громадських заходів — концертів, фестивалів та ярмарків.

 

Своєю чергою, міністр з питань цифровізації Седрік Про запевнив, що французькі випробування стануть частиною «посиленої, консолідованої та стандартизованої» загальноєвропейської системи. Тепер з кількома країнами та авіакомпаніями ведуться переговори про якнайшвидше визнання TousAntiCovid.

 

Нагадаємо, що Україна і ЄС створять спільні сертифікати з COVID. Українські дані про щеплення проти COVID-19 повинні відповідати вимогам Євросоюзу.

 

МОЗ розраховує на прискорення вакцинації у травні

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.