У дуже небезпечній ситуації: у ВООЗ розповіли про завершення пандемії

Ситуація стає все більш складною — Керкхове

За останній тиждень число нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію у світі зросло на 11,5%.

 

Світ все більше віддаляється від завершення пандемії COVID-19. Це, зокрема, пов’язано з появою нових штамів коронавірусу, недоліком вакцин і недотриманням обмежувальних заходів. Про це заявила експерт Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Марія Ван Керкхове, пише Голос Америки.

 

«Ми перебуваємо в дуже небезпечній ситуації. Ситуація стає все більш і більш складною, і ми все більше віддаляємося від завершення цієї пандемії, ніж могло б бути наразі», — вважає фахівець ВООЗ.

 

На її думку, пандемія триватиме через виникнення нових COVID-штамів, змішування соціальних груп, недотримання профілактичних заходів, брак вакцин проти коронавірусу.

 

За останній тиждень число нових випадків захворювання на коронавірус у світі збільшилося на 11,5%, а кількість смертей через інфекцію зросла на 1%, підкреслила Керхове.

 

Вона також додала, що на минулому тижні в Європі зафіксовано на 21% більше COVID-випадків, у західній частині Тихого океану кількість інфікованих зросла на 30%.

 

Тим часом у Херсонській області помітили третю хвилю COVID-19 — чітко проглядається тенденція до їх зростання, почав зростати і рівень госпіталізацій.

 

Також Korrespondent.net писав, що в Індії пандемія COVID-19 могла забрати мільйони життів. Тільки в ході першої хвилі коронавірусу в Індії могли померти до 2 млн осіб, вважають дослідники.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.