У додатку Дія з'явилася нова функція

Фото: diia.gov.ua Українці зможуть скористатися новою функцією в Дії

Шеринг документів має на меті полегшити життя адміністраторам центрів і відвідувачам, вважають в МВС,

 

У додатку Дія з’явилася нова функція, яка буде доступною клієнтам сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ України. Українці можуть ділитися документами прямо із програми. Про це в четвер, 23 вересня, повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

 

Відзначається, що відтепер відвідувачі сервісних центрів МВС під час замовлення та отримання адміністративних послуг можуть пред’являти електронний паспорт у мобільному додатку і ділитися цифровою копією документа.

 

За словами першого заступника начальника ГСЦ МВС Юрія Смольянінова, нова функція полегшить життя адміністраторам центрів і відвідувачам.

 

У прес-службі пояснили, що додаток дає можливість ділитися копіями цифрових документів і перевіряти їхню достовірність у кілька кліків.

 

Щоб поділитися копією електронного паспорта, необхідно:

 

  • відкрити паспорт у додатку Дія;
  • натиснути на нього і вибрати штрих-код;
  • надати штрих-код або продиктувати 13-значний код під штрих-кодом;
  • ствердно відповісти на запит.

 

«Цифрова копія паспорта з е-підписом Дії передається в сервер МВС. Завдяки шерингу виконуються одразу дві функції: електронна ідентифікація особи і передача копій електронних документів адміністратору», — відзначено в повідомленні.

 

Нагадаємо, що раніше Мінцифра анонсувала «максимально технологічний» перепис населення. Підготовка до перепису в Україні почнеться вже в 2022 році, а провести саму процедуру заплановано на 2023 рік.

 

Також повідомлялося, що COVID-сертифікати в Дії отримали більш як 600 тисяч українців. Під час вакцинації лікарі вносять інформацію в медреєстр, а інформація звідти автоматично відображається в додатку.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.