У Данії знищили всіх норок з коронавірусом

Фото: Getty Images У Данії на фермах знищили всіх норок з коронавірусом

Влада уточнила, що були знищені всі заражені норки, а Управління ветеринарії продовжує контролювати ситуацію на норкових фермах.

 

У Данії знищені всі норки з коронавірусом. Про це повідомляє Управління ветеринарії і харчових продуктів Данії у Twitter у середу, 18 листопада.

 

«Усі заражені COVID-19 норки на фермах знищені. Управління ветеринарії і харчових продуктів продовжує контролювати норкові ферми країни на предмет COVID-19», — сказано в повідомленні.

 

У країні коронавірус виявили на 284 норкових фермах, ще 25 норкових господарств знаходяться під підозрою, додали в Управлінні.

 

Нагадаємо, що раніше на норкових фермах Данії на COVID-19 захворіли 200 людей. Влада заявила, що випадки коронавірусу зафіксовані на шести фермах, але не уточнили, яких саме.

 

Також повідомлялося, що в Данії міністр подав у відставку після скандалу зі знищенням норок. Данський міністр йде у відставку після його скандального рішення знищити всіх норок у країні через інфікування COVID-19. Топ-чиновник попросив вибачення у заводчиків.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.