У Чехії оголосили про пом'якшення обмежувальних заходів

Фото: Unsplash Чехія пом’якшує обмежувальні заходи через пандемію коронавірусу

Вимогою для відвідування закладів громадського харчування є наявність довідки про негативний результат тесту на коронавірус або підтвердження про одужання після захворювання на COVID-19.

 

З понеділка, 31 травня, в Чехії після піврічної перерви відновлять роботу заклади громадського харчування — ресторани, бари, кафе знову можуть приймати відвідувачів у гостьових залах, повідомив міністр охорони здоров’я Республіки Адам Войтех. Про це в неділю, 30 травня, пише ТАСС.

 

«З понеділка буде значне пом’якшення соціальних обмежень, які діють у Республіці через коронавірус. Будуть відкритими ресторани, але з дотриманням чітких правил», — сказав він.

 

Войтех відзначив, що в закладах громадського харчування обмежуватимуть кількість гостей за одним столиком — не більше чотирьох осіб. Також будуть дотримуватися і інших протиепідемічних заходів.

 

Крім того, в Чехії з понеділка працюватимуть басейни й оздоровчі центри, де заповнювати дозволять лише половину місткості приміщень.

 

Відвідувачам треба буде мати із собою документ про відсутність коронавірусу: або довідку, що засвідчує одужання після захворювання, або негативний тест, або сертифікат про вакцинацію.

 

У Чехії пом’якшення чинних соціальних обмежень, як підкреслив глава МОЗ, відбувається на тлі покращення епідеміологічної обстановки.

 

Нагадаємо, влада Чехії має намір зробити ПЛР-тести на COVID-19 безкоштовними для жителів країни в період літніх відпусток.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.