У Брюсселі стрес від коронавірусу лікуватимуть відвідуванням музеїв

Фото: pixabay.com Таку можливість матимуть пацієнти лікарні Бругмана

Експерти відзначають, що мистецтво може бути корисним для здоров’я — як психічного, так і фізичного.

 

Брюссельські лікарі призначатимуть відвідування музеїв пацієнтам. Так там боротимуться зі стресом, який викликає пандемія COVID-19. Про це пише The Guardian.

 

Таку можливість матимуть пацієнти лікарні Бругмана. Зокрема, їм запропонують безкоштовно відвідувати п’ять державних музеїв міста. Це — Гран-Плас, Музей моди і мережива на Рю-де-ла-Віолетта, Музей каналізації біля залізничної станції Міді і Гардероб Манекен-Піс, Центр сучасного мистецтва на площі Святої Катерини. Протягом трьох місяців вони зможуть побачити різні експонати.

 

«Криза COVID-19, яка посилює стрес, вигоряння та інші патології, підтвердила актуальність такого проекту. Було доведено, що мистецтво може бути корисним для здоров’я — як психічного, так і фізичного», — відзначила керівник відомства з питань культури в Брюсселі Дельфіна Хауба.

 

Нагадаємо, раніше вчені з Університету Техасу виявили, що стрес, який породжує ситуація з пандемією, впливає на споживання алкоголю та збільшує ймовірність запоїв серед жителів США, які мають алкогольну залежність.

 

У труні в оточенні зомбі: японцям пропонують зняти стрес через COVID-19

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.