У Борисполі пасажири 15 годин не могли вилетіти до Грузії

Фото: yanair-airlines.ru Авіакомпанія YanAir знову затримала рейс Київ-Батумі

Протягом дня час відправки літака переносили кілька разів. Пасажирам ніяк не вдавалося додзвонитися до компанії-перевізника.

 

У Міжнародному аеропорту Бориспіль у суботу, 10 липня, пасажири рейсу Київ-Батумі української авіакомпанії YanAir більше 15 годин очікували подачі літака, повідомило агентство РБК-Україна.

 

«За наявною інформацією, рейс YE215, який повинен був вилітати о 07:30, за останньою інформацією авіакомпанії, повинен вилетіти о 23:00», — інформувала довідкова служба аеропорту.

 

При цьому в Борисполі заявили, що їм невідома причина, з якої сталася затримка.

 

За даними Київ Оперативний, протягом дня час відправки літака переносили кілька разів. При цьому пасажирам ніяк не вдавалося додзвонитися в YanAir. Крім того, людям не повертали багаж, оскільки ніхто не знав, де він.

 

Для забезпечення порядку в аеропорт були викликані силовики.

Нагадаємо, у червні 2019 року також пасажири літака рейсу YE1215 сполученням Київ-Батумі авіакомпанії YanAir заблокували вхід у термінал F у Борисполі через відтермінування рейсу. Це сталося того самого дня, коли Державіаслужба прийняла рішення відновити сертифікат авіакомпанії після 11-денної заборони на польоти.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.