У Білорусі застрелили співробітника КДБ, стрільця також убили. 18+

Фото: скриншот Співробітники КДБ вибивають двері квартири

Силовики увірвалися в квартиру і нарвалися на вогонь. Один із співробітників КДБ отримав смертельне поранення, а його колеги вбили стрільця.

 

У Білорусі в ході спецоперації вбили співробітника КДБ. Силовики також вогнем у відповідь убили стрільця. Про це у вівторок, 28 вересня, повідомляє прес-служба відомства.

 

«Сьогодні під час проведення спецзаходів щодо відпрацювання адрес, в яких могли перебувати особи, причетні до терористичної діяльності, в одній із квартир житлового будинку по співробітниках правоохоронних органів був відкритий вогонь з рушниці на поразку. Особливо небезпечний злочинець в результаті смертельно поранив співробітника Комітету держбезпеки» , — йдеться в повідомленні КДБ.

 

Відзначається, що нападник був убитий вогнем у відповідь.

 

Слідчий комітет порушив кримінальну справу за статтею про вбивство особи у зв’язку із здійсненням ним службової діяльності.

 

Проводяться невідкладні слідчі дії.

 

Будь-які подробиці не наводяться — не називається навіть населений пункт, де це сталося.

 

На відео, опублікованому державними каналами, називається ім’я загиблого співробітника КДБ — Дмитро, позивний — «Нірвана».

 

Разом з тим публікується також відео, яке знімала зі зворотного боку дверей жінка, яка перебувала в квартирі разом зі стрільцем.

 

На відео видно, як силовики зламують двері однієї з квартир у під’їзді, а зі зворотного боку напоготові стоїть чоловік із рушницею. Коли співробітники КДБ вдерлися в квартиру, між ними і чоловіком виникла перестрілка, під час якої один із силовиків отримав поранення.

 

Увага! Відео містить сцени насильства 18+

 

 

Раніше в КДБ Білорусі заявляли про підготовлювані спроби підриву ситуації в країні.

 

Всі з КДБ. Навіщо Лукашенко змінив силовий блок

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.