У Білорусі заявили про ліквідацію "екстремістської мережі" робітників

Фото: Tut.by Страйк на Гродноазот в Білорусі (архівне фото)

КДБ відзвітували про ліквідацію «екстремістської організації» Рабочи Рух, яка складалася з працівників білоруських підприємств, які виступали проти влади Лукашенка.

У КДБ Білорусі заявили про ліквідацію «організованої екстремістської мережі» під назвою Рабочи Рух. Про це 29 вересня повідомив заступник начальника слідчого управління КДБ Костянтин Бичек в ефірі провладного каналу СТВ.

«Комітетом державної безпеки викрито діяльність організованої екстремістської мережі Рабочи Рух. Встановлено, що представники активу цього руху, які перебувають в основному за кордоном, здійснювали добірку, психологічну обробку і подальше вербування чинних працівників найбільших білоруських підприємств з числа так званих прихильників змін, що мають доступ до відомостей обмеженого характеру», — сказав Бичек.

За його словами, вербування та формування законспірованої мережі осередків здійснювалося за допомогою спеціально створеного Telegram-каналу і низки секретних чатів в інтернеті «за сприяння та під контролем іноземних спецслужб».

Нагадаємо, перед цим в Білорусі співробітники КДБ на очах сім’ї застрелили у власній квартирі співробітника IT-компанії, який вистрілив у чоловіків, котрі увірвалися в будинок. Напередодні в Києві вшанували пам’ять убитого в Мінську білоруса.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.