У Берліні тисячі людей протестували проти карантинних проти заходів

У столиці Німеччини пройшли протести за і проти урядових обмежень через пандемію коронавірусу

За спостереженнями журналістів, більшість учасників акції пересувалися по місту без масок і не дотримувалися соціальної дистанції.

 

Кілька тисяч людей вийшли на вулиці Берліна, щоб висловити протест проти урядових заходів з боротьби з пандемією COVID-19. Про це в суботу, 28 серпня, повідомляє медіакомпанія Deutsche Welle.

 

Напередодні поліція заборонила мітинги. Однак люди все-таки вийшли на вулиці міста. Протестувальники рухалися берлінськими кварталами Пренцлауер-Берг і Мітте.

 

Для підтримки порядку на вулицях міста поліція задіяла до 2000 осіб, у тому числі колег, які прибули для цієї мети з інших федеральних земель.

 

За повідомленням німецьких ЗМІ, під час мітингу в Мітте поліція застосувала перцевий спрей, щоб розігнати натовп, який не хотів розходитися після закінчення протесту.

 

За інформацією видання Die Welt, до вечора 28 серпня в Берліні було проведено 36 затримань. Один поліцейський був травмований.

 

Суботні протести відбулися на тлі дебатів у Німеччині про те, чи слід вводити обмеження для невакцинованих людей, і це питання набуває все більшої актуальності через зростання кількості заражень.

 

Німеччина повідомила про 10 303 нових заражень на добу, що більше більш ніж на 2 000 у порівнянні з минулим тижнем.

 

Нагадаємо, що раніше в Литві протестували проти обов’язкової вакцинації. Біля парламенту Литви пройшла масова акція протесту проти обов’язкової вакцинації й обмежень для невакцинованих.

 

Також повідомлялося, що у Франції пройшли масові протести через паспорти здоров’я. Французи протестували проти «санітарних перепусток» й обов’язкової вакцинації медпрацівників від COVID-19. На вулиці Парижа і десятків інших міст вийшли сотні тисяч людей.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.