У Берліні будуть вивчати пандемії та епідемії

ВООЗ і Німеччина відкрили в Берліні центр збору даних про пандемії і епідемії

Центр стане «ключем» до зусиль країн в боротьбі зі спалахами небезпечних інфекційних захворювань.

 

Всесвітня організація охорони здоров’я і уряд Німеччини відкрили в Берліні центр, який буде займатися збором і аналізом даних про пандемії і епідемії. Про це в середу, 1 вересня, говориться в прес-релізі ВООЗ.

 

Серед його завдань надання країнам інформації та рішень, що дозволяють швидше й ефективніше реагувати на спалахи небезпечних захворювань.

 

«Світ повинен мати можливість забезпечити ефективне управління ризиками пандемії та епідемії», — йдеться в релізі заяви гендиректора ВООЗ Тедроса Аданома Гебрейесуса.

 

За його словами, центр стане ключем до зусиль країн в боротьбі зі спалахами небезпечних інфекційних захворювань. У його завдання входить підтримка роботи експертів, забезпечення країн інструментами, які дозволять ефективніше і швидше приймати рішення про те, як оцінювати сигнали про спалахи небезпечних захворювань.

 

Берлінський центр, зазначив Гебрейесус, зосередить увагу на аналізі даних та оцінки ризиків, пов’язаних із захворюваннями, на ранніх стадіях, перш ніж вони поширяться і «приведуть до смертей і суспільних потрясінь».

 

Організація є частиною програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в сфері охорони здоров’я. Він стане новим видом співпраці країн і партнерів в світі для боротьби з пандеміями і епідеміями.

 

Директором берлінського центру призначений доктор Чікве Іхеквеазу. На цей час він очолює Нігерійський центр з контролю за захворюваннями.

 

Раніше експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) внесли в моніторинговий список організації «колумбійський» штам COVID-19 — Мю.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Коронавірус

СюжетНе щепленням єдиним. Чи варто чекати на ліки від COVID-19

СюжетКоронавірус і школа: чи загрожують невакциновані вчителі навчальному року

Словаччина припиняє вакцинацію російським «Спутником V»

В Ізраїлі — рекорд заражень коронавірусом від початку пандемії

Коронавірус: ВООЗ прогнозує в Європі 236 тисяч смертей до 1 грудня

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.