У Бельгії посилюють карантин

Нові обмеження вводяться незважаючи на масові протести бельгійців

Нові заходи почнуть застосовуватися з понеділка і щонайменше до 19 листопада, незважаючи на протести бельгійців.

Влада Бельгії підсилює карантинні заходи з 26 жовтня. Про це в суботу, 24 жовтня, повідомило інформагентство УНІАН з посиланням на міністра-президента брюссельського регіону Руді Вервоорта.

За його словами, нові заходи почнуть застосовуватися з понеділка і щонайменше до 19 листопада. Разом з тим Вервоорт визнав нерозуміння і обурення громадян через обмеження.

«У нас галопуючі показники зараження і ставкою в цьому є ризик краху лікарняної системи нашої країни», — наголосив міністр-президент.

Відповідно до нового рішення забороняються всі аматорські спортивні змагання, а тренування будуть дозволені тільки для дітей до 12 років.

Також закриваються всі спортивні об’єкти, включаючи льодові катки, фітнес-центр і басейни. Передбачено закриття культурних центрів, театрів, кінотеатрів, музеїв, виставкових залів.

Вводиться заборона на зібрання більше чотирьох осіб. Крім того, вводяться нові обмеження щодо весіль і похоронів.

Магазини повинні закриватися о 20:00, а покупки слід робити самотужки. Комендантська година збільшується з 22:00 до 6:00, раніше вона діяла з 00:00 до 5:00.

Як повідомлялося раніше, в Бельгії закрили кафе і ввели комендантську годину. Уряд країни рекомендував всім жителям працювати віддалено, якщо є така можливість, щоб зупинити зростання захворювання на коронавірус.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.