У Бельгії десятки жертв повені

Повінь в Бельгії

Стіна одного з житлових будинків зруйнувалася прямо під час інтерв’ю з мером, а камера зафіксувала людей, що стрибали з даху.

Кількість загиблих від повені в Бельгії зросла до 20 людей, ще стільки ж пропали без вісті. Про це в суботу, 17 липня, повідомляє Deutsche Welle.

Прем’єр-міністр Александер Де Кроо оголосив 20 липня національним днем жалоби.

Нинішні повені можуть стати найбільшим з тих, з якими стикалася країна, заявив глава уряду. Ситуація в багатьох населених пунктах залишається вкрай критичною, додав він. Найбільше постраждала провінція Льєж на сході королівства. Так, в місті Пепенстер зруйновані 20 будинків, повідомив бургомістр.

Бельгійський телеканал VTM зафіксував момент, коли в Пепенстере затоплений будинок почав руйнуватися під час інтерв’ю з місцевим мером.

Так, в розпал телевізійного інтерв’ю мера Пепінстера Філіпа Годена, задня стіна затопленого будинку почала руйнуватися. Інтерв’ю перервали, а камеру перевели на напівзруйновану будівлю, яка продовжувала стрімко валитися.

На відео видно, як меблі та інші предмети домашнього ужитку провалювалися через підлогу і падали в воду. Камера також зафіксувала двох чоловіків, які, щоб врятуватися стрибнули з даху будинку на сусідню будівлю. Один з них також тримав переноску, в яких зазвичай носять домашніх тварин.

Нагадаємо, напередодні вранці повідомлялося, що жертвами повені в Бельгії стали 11 осіб.

Тим часом в Німеччині також продовжують знаходити жертв негоди. Вже підтвердили загибель щонайменше 133 осіб.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.