Введення жовтої зони карантину відклали - ЗМІ

З 13 вересня карантин не посилять

В уряді займаються розробкою обмежень з урахуванням вакцинованих громадян, тому рішення затягується.

 

Введення жовтої зони карантину в Україні відбудеться тільки через два тижні, пише в середу, 8 вересня, РБК-Україна з посиланням на джерело в Кабміні.

 

 

Це пояснюється тим, що владі потрібен час для розробки нових правил щодо карантину в жовтих і червоних зонах, які потім має затвердити Кабмін.

 

«Україна перейде в жовту зону тільки через сім днів після затвердження постанови. До тих пір країна житиме за правилами «зеленої» зони», — пояснив співрозмовник.

 

Відзначається, що поки немає рішення про те, які пом’якшення будуть для вакцинованих. «Ці пом’якшення вже раніше озвучувалися в публічній площині», — додало джерело.

 

Варто відзначити, що на сьогоднішньому засіданні Кабміну повідомили, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом розгляне питання про встановлення жовтого рівня епідеміологічної небезпеки.

 

Глава МОЗ Віктор Ляшко уточнив, що карантин не посилять з 13 вересня, як очікувалося, оскільки обмеження набудуть чинності тільки через тиждень після прийняття рішення Кабміном.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.