Втрачає мільярди. Як бідніє Трамп

Після президентства Трампу варто задуматися про свій бізнес

Основна частина фінансів Трампа прив’язана до півдюжини будівель у Манхеттені — а Нью-Йорк особливо страждає від коронакризи.

 

Дональд Трамп позбувся кримінальних справ у підбурюванні заколоту, але на цьому його проблеми не закінчилися. Колишнього президента досі звинувачують у податкових махінаціях, а коронакриза б’є по його бізнес-імперії.

 

Так що ж чекає на Трампа у майбутньому?

 

Фінанси співають романси?

 

Фактичні статки колишнього президента оцінюються у 2,5 млрд доларів. За даними Forbes, Трамп займає 339 місце серед найбільш заможних американців. Порівняно з минулим роком Трамп опустився в цьому рейтингу на 64 позиції.

 

Основна частина його фінансів прив’язана до півдюжини будівель у Манхеттені — а Нью-Йорк особливо страждає від коронакризи. Незабаром після того, як місто стало епіцентром пандемії в США, почався економічний спад. У Нью-Йорку досі пустує небувала кількість квартир і будинків, а вартість оренди в середньому впала на 19%, що є проблемою і для Трампа.

 

З нерухомістю у Вашингтоні і Чикаго також не все гаразд. За даними Forbes, лише протягом одного року один із гольф-курортів політика в Маямі втратив 80% своєї ціни.

 

Але становище Трампа може ще погіршитися, прогнозують американські ЗМІ. Після штурму американського Капітолію адміністрація Нью-Йорка повідомила, що припинить ділові відносини із Трампом. Також компанії, які орендували приміщення в його об’єктах нерухомості, намагаються тепер розірвати договори.

 

Справи кримінальні

 

До того ж Трампу загрожують кілька позовів, оскільки він більше не є чинним президентом і не захищений від юридичного переслідування. На п’яти Трампу наступають відразу кілька прокурорів, які намагаються довести його податкові махінації.

 

Роками висловлюються звинувачення в тому, що Трамп використовував податкові трюки, переоцінюючи свої активи, щоб отримати вигідні позики, і применшуючи свою власність, щоб платити менше податків. Якщо йому буде пред’явлено звинувачення, Трампу доведеться захищатися довго і дорого.

 

Але справлятися із кризами Трампу не вперше. У 1988 році він також безуспішно намагався створити авіакомпанію класу люкс і навіть уже придбав для неї флот із літаків Boeing вартістю 365 млн доларів. Однак проект виявився провальним. Одну зі своїх галузей Trump Hotels & Casino Resorts Трампу взагалі двічі доводилося оголошувати банкрутом.

 

Екс-президент не боїться невдач і з оптимізмом дивиться в майбутнє — незважаючи на складнощі свого постпрезидентства.

 

Як сказав він одного разу в інтерв’ю журналу Playboy, «у деяких людей немає покликання бути багатими. Це талант. У деяких є талант до гри на фортепіано. Деякі талановиті у грі в гольф. А у мене просто талант робити гроші».

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.