Вторгнення Росії до Афганістану не буде - Лавров

Фото: AP Лавров обіцяє, що Росія не буде втручатися в справи Афганістану

Росія не планує розміщувати війська в Афганістані або завдавати ударів на території країни, запевнив Лавров.

 

Глава МЗС Росії Сергій Лавров запевнив, що Москва не планує втручатися у внутрішню ситуацію в Афганістані, пише Интерфакс у середу, 21 липня.

 

«Про якісь точкові удари по території Афганістану ніхто мови не веде, і про будь-яке вторгнення в Афганістан ніхто навіть не замислюється. Ви плутаєте нас з американцями або з тим досвідом, який ми «принесли» з радянських часів», — сказав Лавров.

 

Він нагадав про зобов’язання з союзниками Росії.

 

«У нас зобов’язання перед нашими союзниками — перед Таджикистаном, Киргизстаном — якими ми керуємося у відповідності зі статтею Договору про колективну безпеку. При будь-якій агресії проти будь-кого з членів ОДКБ негайно проводяться консультації для визначення заходів реагування з тим, щоб цю агресію придушити», — сказав Лавров.

 

Напередодні стало відомо, що на тлі бойових дій в Афганістані Росія перекинула до кордонів країни з Таджикистаном танкову бригаду. Офіційно — для навчань.

 

Нагадаємо, на тлі виведення з Афганістану військ НАТО таліби проводять масштабний наступ і змогли взяти під контроль великі території країни.

 

Президент Афганістану Ашраф Гані обіцяє, що «Талібан» буде переможений протягом трьох місяців.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.