Ворожий акт: глава МЗС Італії про шпигунський скандал з громадянином РФ

Глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо

Росіянин намагався за гроші отримати секретну інформацію від італійського службовця ВМС. З країни видворили двох громадян РФ, а італійцеві загрожує 20 років в’язниці.

 

В Італії службовець ВМС і співробітник посольства РФ були затримані під час обміну секретних даних. Обидва звинувачуються у шпигунстві і загрозі держбезпеці Італії, пише ТАСС.

 

«Спеціальний підрозділ карабінерів затримав італійського службовця ВМС і російського співробітника в момент передачі секретних документів в обмін на грошову винагороду. Обидва звинувачуються у шпигунстві і загрозі держбезпеці. Йдеться про ворожий акт», — сказав глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо на спільному засіданні комісій із закордонних справ верхньої і нижньої палат парламенту.

 

Ді Майо додав, що в МЗС був викликаний російський посол, якому повідомили про видворення з країни двох співробітників диппредставництва. Їх імена не розголошуються.

 

Що стосується італійського співробітника ВМС, який намагався передати громадянину Росії секретні документи, то він перебуває під вартою. Його звинувачують у шпигунстві і розкритті секретної інформації. Підозрюваному загрожує до 20 років позбавлення волі.

 

Нагадаємо, про затримання в Італії двох осіб за шпигунство на користь Росії стало відомо 31 березня. Операція відбулася під час таємної зустрічі.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.