ВООЗ заявила про погіршення ситуації з COVID у світі

Фото: Getty Images ВООЗ заявила про погіршення ситуації з коронавірусом у світі

Дельта-штам зараз поширився в сотні країн, підкреслили у ВООЗ і нагадали про його більшу заразність і більшу летальність від нього.

 

COVID-штам Дельта зараз поширився в 104 країни і незабаром буде домінуючим у світі. Про це заявив глава ВООЗ Тедрос Гебреісус, повідомляє ТАСС в понеділок, 12 липня.

 

Гебреісус нагадав, що ця мутація коронавірусу має більший ступінь заразності в порівнянні з іншими мутаціями. Глава ВООЗ також вказав на нинішнє погіршення світової епідеміологічної ситуації та зростання кількості хворих.

 

«Минулий тиждень був четвертим поспіль, протягом яких відзначали зростання кількості випадків COVID-19 у світі. Це зростання зареєстрували у шести регіонах, які контролює ВООЗ, крім одного», — сказав Гебреісус.

 

Він відзначив, що показники смертності від ускладнень захворювання також збільшуються. Водночас найскладніша обстановка зберігається в країнах з обмеженим доступом до вакцин проти коронавірусу.

 

Зрештою Гебреісус підкреслив, що пандемія не закінчилася ніде.

 

Нагадаємо, що в Кабміні готуються до спалаху штаму Дельта. Уряд планує скоординувати роботу органів місцевої влади і підготувати медичну систему до потенційного росту захворюваності.

 

ООН закликає створити комісію з вакцин

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.