ВООЗ вперше визнала, що дітей можна вакцинувати від COVID

ВООЗ оновила рекомендації щодо вакцинації дітей від COVID-19

Кампанія вакцинації повинна проходити в менш терміновому порядку, якщо діти не входять в групу ризику.

Всесвітня організація охорони здоров’я оновила рекомендації і вперше визнала, що від коронавірусу можна вакцинувати дітей. Інформація про це з’явилася на сайті ВООЗ.

Як зазначено в документі, кампанія зі щеплення повинна проходити не в терміновому порядку, якщо діти не входять в групу ризику. Як правило, вони переносять COVID-19 в легшій формі, ніж дорослі.

Пріоритет при вакцинації повинен віддаватися людям похилого віку, особам з хронічними захворюваннями і співробітникам сфери охорони здоров’я.

Також консультативна група експертів організації дійшла висновку, що вакцина проти коронавірусу Pfizer і BioNTech підходить для дітей від 12 років і старших.

«Дітям у віці від 12 до 15 років, які перебувають в категорії високого ризику, може бути запропонована ця вакцина поряд з іншими пріоритетними групами вакцинації», — йдеться в оновлених рекомендаціях.

Нагадаємо, на початку червня Китай схвалив екстрене використання вакцин Sinovac для дітей у віці від трьох років і став першою країною, яка пропонує COVID-ін’єкції маленьким дітям.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.