ВООЗ прогнозує істотне збільшення числа хворих на слабоумство

Фото: pixabay.com Все більше людей у світі страждають від деменції

У всесвітній організації очікують також рекордне збільшення витрат на підтримку людей з деменцією.

 

До 2050 року кількість людей у ​​світі, які страждають від слабоумства (деменції), збільшиться з поточних 55 мільйонів до 139 мільйонів. Такі дані вказані в доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), опублікованій у четвер, 2 вересня.

 

«За оцінками ВООЗ, на деменцію страждають понад 55 млн осіб (8,1% жінок і 5,4% чоловіків у віці старше 65 років). Очікується, що до 2030 року цей показник зросте до 78 млн, а до 2050 року — до 139 млн», — йдеться у звіті.

 

Таким чином, підрахували в організації, кількість людей з деменцією до 2050 року збільшиться на 152%.

 

У зв’язку з цим у ВООЗ очікують і рекордного збільшення витрат на підтримку людей з таким діагнозом. Якщо у 2019 році з цією метою було витрачено 1,3 трильйона доларів, то, згідно з прогнозом авторів доповіді, до 2030 року цей показник складе 1,7 трильйона, а до 2050 — 2,8 трильйона доларів.

 

Деменція — синдром, за якого деградують пам’ять, мислення і поведінка, а людина втрачає здатність здійснювати повсякденні справи. Хвороба вражає в першу чергу літніх людей, але не є обов’язковим наслідком старіння.

 

Раніше вчені визначили основні симптоми, пов’язані з початком недоумства: погіршення зору, проблеми з оцінкою відстані і швидкості руху об’єктів та інші.

 

Запропоновано ефективний спосіб боротьби з слабоумством

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.