ВООЗ опублікувала доповідь про поїздку в Ухань

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус

Фахівці практично відкинули версію про «штучне походження» коронавірусної інфекції.

 

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) після поїздки в січні — лютому в китайське місто Ухань, звідки почалося поширення коронавірусу, прийшли до висновку, що лабораторна версія походження захворювання вкрай малоймовірна. Про це йдеться у звіті, опублікованому на сайті ВООЗ.

 

«Перехід (до людини, — ред.) внаслідок лабораторного інциденту представляється вкрай малоймовірним», — наголошується в документі.

 

Фахівці вважають, що перехід вірусу до людини через «проміжного носія» є «найбільш імовірним».

 

У доповіді говориться, що першими носіями COVID-19 могли бути кажани, далі в організмі інших тварин вірус міг мутувати.

 

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус підтвердив факт невиявлення джерела коронавірусу. За його словами, експерти продовжують працювати над усіма можливими версіями походження COVID-19.

 

«Що стосується ВООЗ, то всі гіпотези залишаються чинними. Ця доповідь знаменує тільки початок шляху, але це не кінець. Ми поки ще не знайшли джерело цього вірусу і ми повинні продовжувати слідувати шляхом науки», — заявив Гебреісус.

 

Раніше в ВООЗ повідомили про нову проблему COVID-вакцинації. У Мережі величезна кількість пропозицій придбати вакцини від коронавірусу, які є фальсифікатом.

 

Додамо, що Тедрос Аданом Гебреісус засудив COVID-вакцинацію молоді. Він вважає, що держави, які вакцинують від коронавірусу молодих людей, роблять це за рахунок громадян з груп ризику інших країн.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.