Влада Ріо-де-Жанейро заборонила наносити тату тваринам

Фото: politsib.ru Татуювання можуть завдати шкоди шкірі тварин

Ветеринари заявили про шкоду такої «прикраси». Порушників закону каратимуть штрафом у розмірі понад 26 тисяч доларів.

 

Законодавчі збори бразильського штату Ріо-де-Жанейро внесли поправки до закону про захист тварин, якими заборонили робити татуювання і пірсинг домашнім тваринам, повідомив у суботу, 3 квітня, телеканал Globo.

 

За словами авторів законопроекту, виступити з ініціативою їх спонукали поширені в Мережі фотографії тварин із татуюваннями та пірсингом і скарги зоозахисників. Аналогічний документ знаходиться на розгляді федерального парламенту.

 

Рішення керівництва штату схвалили ветеринари і майстри татуювань. За словами ветлікарів, татуювання завдають шкоди шкірі тварин, згодом можуть виникнути алергія, дерматит або навіть некроз тканин.

 

Татуювальники ж визнають, що відповідна процедура болюча, «і проводити її тварині без її волі просто для того, щоб потішити его господаря або майстра, не варто».

 

За даними телеканалу, порушників закону каратимуть штрафом у розмірі понад 26 тисяч доларів.

 

Нагадаємо, у 2017 році пара із Чернігова потрапила в скандал, після того як опублікувала фото свого кота Яші породи фенікс із татуюванням на грудях. Дії молодих людей засудили користувачі соцмережі і зоозахисники.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.