Арахамія заявив, що Зеленський проводить опитування тому що «так хоче».

Арахамія, фото: youtube

Арахамія, фото: youtube

Ініціатива президента України Володимира Зеленського провести опитування під час місцевих виборів 25 жовтня, наробила чимало галасу. Зокрема, багато експертів висловилися, що немає ніяких юридичних підстав для того, щоб проводити будь-які опитування, за винятком екзит-полів.

По темі опитування звернулися і одному з партії » Слуга народу” Давиду Арахамії. Питання поставили на шоу»Свобода Савіка Шустера». Відповідь, на жаль, вийшов вкрай непереконливим.

Давид Арахамія, скріншот: Instagram

Давид Арахамія, скріншот: Instagram

Арахамія заявив, що Зеленський проводить опитування тому що «так хоче». «Чому зараз? Відповідь: потому что он так решил. Підходить? Тому що це його опитування, він запитує, він має право запитати тоді, коли він хоче», зазначив один з лідерів «Слуги народу». Крім того, Давид Арахамія підкреслив, що опитування Зеленського не є політичною агітацією, і жодним чином не вплине на хід голосування в день виборів.

Нагадаємо, 13 жовтня Володимир Зеленський анонсував опитування, що включає в себе 5 питань. Юридичних наслідків це опитування мати не буде. У Комітеті виборців оцінили це опитування, як таке, що суперечить виборчому кодексу.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, в Києві хочуть побудувати Діснейленд, Кличка вже відправили документ.

Як повідомляв » Знай.ua», від Зеленського вимагають зміни дизайну гривні і скасування переходу на «зимовий» час

Знай.ua писав, українці молять Зеленського жорстко покарати Ляшко, Степанова і весь МОЗ: «у стані плачевному…»

 

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.