Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Своєю цинічною заявою про те, що через 15 років в Україні не буде грошей для виплати пенсій, прем’єр-міністр Шмигаль розписався у власній профнепридатності і фактично визнав, що команда Зеленського хоче вкрасти накопичені пенсійні кошти мільйонів українців.

Про це заявити голова політради партії «опозиційна платформа — за життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

«Прем’єр-міністр Шмигаль заявив, що через 15 років Україна не зможе виплачувати громадянам пенсії, «адже у держави не буде таких ресурсів». Таким чином, глава уряду фактично розписався у власній профнепридатності. Шмигаль де-факто визнав, що команда Зеленського хоче вкрасти накопичені пенсійні кошти мільйонів українців», — підкреслив Віктор Медведчук.

Як зазначив парламентарій, згідно з планом МВФ підвищувати пенсії українським пенсіонерам не можна, а от платити космічні зарплати і премії іноземцям ‒ членам наглядових рад українських держпідприємств – можна.

«Такі дії є не чим іншим, як злочином влади проти власного народу. ОПЗЖ вимагає негайно притягнути до відповідальності профнепридатного прем’єра Шмигаля і відправити у відставку уряд, що допускає можливість залишити мільйони українців без пенсій, тобто приректи їх на голодну старість і жебрацьке існування», — заявив Віктор Медведчук.

Він нагадав, що команда Зеленського і так вже залишила Україну без ресурсів: без землі, без транзитних потужностей, по суті, без працездатного населення (багатьом доводиться їхати з країни на заробітки).

«…А тепер говорить про перспективу відсутності пенсій, що призведе до голоду і злиднів, позбавить українців надій на забезпечену старість, перетворивши їх на населення, придатне лише для обслуговування «хотілок» західного капіталу», – підкреслив Віктор Медведчук.

Народний депутат акцентував увагу на тому, що в цивілізованих європейських країнах борються з бідністю, а не з пенсіонерами.

«У швейцарській Женеві прийнято рішення про введення мінімальної зарплати $25 на годину. Таким чином, за восьмигодинний робочий день там будуть заробляти $200, що перевищує мінімальну зарплату в Україні за місяць», – зазначив Віктор Медведчук.

Політик також підкреслив, що саме боротьба з бідністю є одним з ключових пунктів програми ОПЗЖ.

«Економічна програма партії» опозиційна платформа — за життя » дозволить перетворити Україну на Швейцарію Східної Європи. А дії профанської команди Зеленського перетворюють Україну на покинутий пустир, без перспектив і надій», – заявив Віктор Медведчук.

«ОПЗЖ-єдина партія, яка виступає не тільки за збереження державного суверенітету країни, а й за забезпечене майбутнє громадян», – підсумував голова політради «опозиційної платформи – за життя» Віктор Медведчук.

Раньше Віктор Медведчук повідомив, що влада злочинно намагається приховати реальний рівень безробіття в Україні.

 

Джерело: https://zagittya.com.ua/news/zajavlenija/viktor_medvedchuk_shmygal_dolzhen_nemedlenno_ujti_v_otstavku_i_otvetit_pered_zakonom_za_popytku_obvorovat_ukrainskih_pensionerov.html

 

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.