Віктор Медведчук відвідав Рубіжанський картонно-тарний комбінат, для якого він домігся зняття санкцій Росії

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Санкції, введені Україною щодо Російської Федерації, не заподіяли шкоди Росії, але завдали серйозної шкоди українській промисловості, адже дзеркальна відповідь Кремля фактично закрила для вітчизняних промпідприємств головний і найперспективніший ринок збуту готової продукції. Відповідно, деструктивна політика Києва давно потребує перегляду.

Про це заявити народний депутат, голова політради партії «опозиційна платформа — за життя» під час робочої поїздки до Луганської обл.

«Через санкції ми фактично втратили той експортний потенціал, який був орієнтований на Росію. Багато підприємств в Луганській області як, власне кажучи, і по всій країні, постраждали від цього», — зазначив політик, виступаючи перед співробітниками «Рубіжанського картонно-тарного комбінату.

Він нагадав, що ОПЗЖ і минулого року піднімала питання про зняття санкцій. Однак, перебуваючи в опозиції, партія може вести мову лише про одностороннє їх скасування, чого явно недостатньо. Але до політсили продовжують надходити звернення і окремих підприємств, і асоціацій виробників, зокрема, Асоціації Машинобудівників, у світлі чого Віктору Медведчуку вдалося переконати російську сторону послабити санкції.

«Ми провели цю роботу, змогли в односторонньому порядку переконати Російську Федерацію зняти санкції, — пояснив Медведчук. — Перший етап торкнеться трьох підприємств: двох у Вінницькій області та одного в Луганській, яким і став ваш «Рубіжанський картонно-тарний комбінат».

За словами політика, буквально недавно він знову розмовляв з російським прем’єром Михайлом Мішустіним, і останній запевнив главу політради ОПЗЖ, що зможе оперативно задовольнити всі його прохання з цього питання, викладені раніше також президенту РФ Володимиру Путіну.

«Більше того, ми цю роботу продовжуємо. Завтра в торгово-промисловій палаті Росії наша партійна делегація обговорить план подальшого зняття санкцій з багатьох українських підприємств, — додав Віктор Медведчук. — Падіння машинобудування, падіння в цілому економіки підтверджує: якщо будуть зберігатися санкції (антиросійські з боку Києва-ред.), які не заподіяли шкоди Росії, як це було передбачено, але заподіяли серйозної шкоди економіці України, то, на жаль, економічна ситуація в Україні буде посилюватися».

Він додав, що» опозиційна платформа – за життя » не дивлячись на протидію, на закиди влади, продовжить роботу в цьому напрямку.

«Наше завдання-діяти в інтересах людей. Зробити так, щоб у людей була робота, була заробітна плата, а значить – відрахування до бюджету, в пенсійні фонди. І ми зможемо домогтися цього радикальною зміною економічного курсу шляхом переговорів, — висловив упевненість Віктор Медведчук. — А в те, що санкції в майбутньому будуть зняті з усіх підприємств, ми в це віримо. Ми будемо працювати і боротися, щоб це сталося».

Нагадаємо, що 20 жовтня 2020 року в ході робочої поїздки в Луганську область голова Політради партії «Опозиційна платформа – За Життя» Віктор Медведчук і співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабинович провели 5 зустрічей. У тому числі провели зустрічі з активістами та виборцями партії на Рубіжанському картонно-тарному комбінаті, взяли участь у конференції Миру — Мир на рідній Луганщині.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.