Медведчук упевнений: поки при владі Зеленський і його команда, миру в Україні не буде

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Основою мирного плану партії «Опозиційна платформа — за життя» є пункти Мінських угод. Його реалізація реальна і просто необхідна, оскільки дійсно дозволить досягти миру на Донбасі. Про це заявив голова політради партії «опозиційна платформа – за життя», народний депутат України Віктор Медведчук під час робочої поїздки в Луганську область.

«У нашої партії є принципова позиція: реалізувати Мінські угоди згідно з планом, який став планом нашої партії. Це реально – і це можливо, — зазначив політик. — Ми знаємо оцінку людей з приводу наших мирних ініціатив. Я проводив переговори і з представниками Донецька, і з представниками Луганська, і з представниками Російської Федерації, де погоджуються на наш план».

За словами Медведчука, ОПЗЖ сьогодні залишається єдиною політичною силою, що пропонує дієвий механізм врегулювання конфлікту на Донбасі. Такої ж думки, як підтверджують соцопитування, дотримуються і пересічні громадяни.

«Останні вісім-дев’ять місяців в ході соціологічних досліджень задається питання: яка з фракцій у парламенті пропонує найреальніші і найефективніші способи встановлення миру в Україні? І протягом усього цього періоду наша партія на першому місці – — підкреслив парламентарій. — Це не просто заслуга партії. Це довіра, яку люди таким чином демонструють стосовно нашої партії».

Медведчук упевнений: поки при владі Президент Зеленський і його команда, миру в Україні не буде. Однак » опозиційна платформа — за життя» робить і продовжить робити все можливе для врегулювання ситуації на Сході України, для повної реалізації Мінських угод.

«Ті, хто голосував за Зеленського і його партію, помилилися в черговий раз – поки вони при владі, миру, на жаль, в Україні не буде. Сьогодні це очевидний факт, який розуміють не тільки в Україні. Цю плачевну аксіому розуміють і Німеччина, і Франція, і багато інших, хто намагався нам допомогти і вже заплутався в тому, що відбувається в Україні. Але ми, партія «опозиційна платформа — за життя», будемо продовжувати нашу боротьбу за мир в Україні. І у нас є для цього механізми», – підсумував Віктор Медведчук.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.