Віктор Медведчук і Оксана Марченко, фото: 112

Віктор Медведчук і Оксана Марченко, фото: 112

Голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко продовжують надавати українцям допомогу в боротьбі з пандемією коронавірусу.

Так, днями за власні кошти сім’я придбала чергову партію цінного обладнання та засобів індивідуального захисту, які були направлені в столичні медустанови.

Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

Зокрема, дві лікарні отримали від Фонду Оксани Марченко надсучасні апарати штучної вентиляції легенів. «Постійно звертається чимало лікарень з проханням допомогти в боротьбі з пандемією коронавірусу. Найчастіше просять Засоби індивідуального захисту, антисептики і, звичайно ж, апарати ШВЛ. На цей раз ми придбали два апарати ШВЛ. Їх ми чекали кілька місяців, адже в умовах, коли світ переживає вже другу хвилю COVID-19, придбати їх вкрай важко, на них велика черга. Але вони нарешті тут і допомагатимуть українцям долати недуги», — розповіла Оксана Хорунжей, представниця Фонду Оксани Марченко.

Один з таких апаратів відправився в Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова.

«Це апарат експертного класу, який можна використовувати для вентиляції легенів, а враховуючи його компактні габарити, він може бути використаний і при транспортуванні пацієнтів в операційну, з операційної, на діагностичні маніпуляції, процедури. Тому це досить хороший апарат. Ще раз повторюю: апарат експертного класу. Ми дуже раді, що подібного плану апаратура надходить до нас у користування«, — зазначив у коментарі» 112 Україна » заступник директора Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Руслан Салютін.

Ще один такий апарат найближчим часом передадуть до Київської міської лікарні № 4. Крім апаратів ШВЛ, подружжя купило потужний стерилізатор для Київського міського центру дитячої нейрохірургії.

Також до Київського обласного бюро судово-медичної експертизи та науково-дослідного інституту психіатрії були передані костюми біозахисту, окуляри, маски, респіратори, рукавички та дезінфектори.

«Віктор Медведчук і Оксана Марченко з самого початку пандемії допомагають українським медустановам у боротьбі з коронавірусною інфекцією. Подружжя-меценати передали низці лікарень дезінфікуючі засоби, рукавички, Респіратори та захисний одяг. А головне-забезпечили десятки лікарень у різних куточках України необхідною медичною технікою. Крім того, сім’я благодійників закупила і передала сотні тисяч медичних масок і продуктових наборів нужденним у всіх регіонах України», – підкреслює «112 Україна».

Раніше голова політради партії » опозиційна платформа — за життя» Віктор Медведчук обговорив з президентом РФ Володимиром Путіним можливості поставок в Україну російської вакцини від коронавірусу.

 

Джерело: https://112.ua/obshchestvo/semya-viktora-medvedchuka-i-oksany-marchenko-za-sobstvennye-sredstva-priobrela-ocherednuyu-partiyu-medicinskogo-oborudovaniya-i-zashhity-dlya-medikov-552816.html

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.