Викрито торговців контрабандними ліками

Фото: Офис генерального прокурора В Україні викрили торгівлю несертифікованими медпрепаратами

Викрито групу осіб, які збували несертифіковані лікарські засоби онкологічної і репродуктивної групи.

 

Правоохоронці викрили групу осіб, які організували поставку несертифікованих лікарських засобів контрабандним шляхом і здійснювали їх продаж без документального відображення обсягів реалізації та звітності. Про це повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

 

За даними слідства, група осіб через інтернет-магазини збувала ввезені з країн Південно-Східної Азії несертифіковані лікарські засоби онкологічної і репродуктивної групи, не відображаючи при цьому фінансові операції в бухгалтерському обліку та звітності. Таким чином вони ухилилися від сплати податків на суму понад 8 млн гривень.

 

Також слідством встановлено, що ці лікарські засоби транспортувалися і зберігалися з порушенням встановлених санітарних норм, без дотримання температурного режиму, у зв’язку з чим вони можуть нести потенційну загрозу життю і здоров’ю споживачів.

 

В рамках кримінального провадження проведені обшуки в офісних та складських приміщеннях, у ході яких вилучено понад 4,2 тисячі упаковок лікарських засобів на 6,5 млн гривень, понад 66 тисяч доларів США, 65 тисяч гривень, а також чорнові записи, комп’ютерна техніка, електронні носії інформації та банківські картки.

 

Слідчі дії тривають. Вживаються заходи з надання належної правової оцінки діянням зазначеної групи осіб.

 

 

Раніше повідомлялося, що в США двох українців засудили за контрабанду підроблених ліків.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.