Суддя Сліденко з КСУ два роки мав жити з родиною у автомобілі – не декларував взагалі ніякої нерухомості

Сліденко, фото 24tv.ua

Сліденко, фото 24tv.ua

Суддя КСУ Ігор Сліденко, який доповідав по скандальній справі електронного декларування, протягом двох років не вносив до своєї декларації інформації про користування будь-якою нерухомістю.

Журналісти BIHUS info влаштували справжнє розслідування і показали українцям всю правду у програмі «Наші гроші».

Ще у 2015 році не мав жодної нерухомості. А лише заселився у 100-метрову державну квартиру, яку наступного року приватизував, продав і купив нову у центрі столиці.

Сліденко був призначений на посаду у березні 2014 року. Відомство знаходиться у Києві, тож логічно було б припустити, що з Вінниччини він мав приїхати з родиною у столицю на постійне місце проживання. Але протягом двох років – з 2015 по 2016 роки – суддя КСУ не відображав у деклараціях будинків чи квартир у власності, оренді або ж користуванні, хоча у частині “місце фактичного проживання” вказував саме Київ. За законом декларант мав би показати майно, яким користувався навіть якщо це була кімната в гуртожитку або тимчасове проживання у родичів. В той момент в декларації судді був лише автомобіль Peugeot 2011 року випуску.

Квартира Сліденка на Проспекті науки, фото: youtube

Квартира Сліденка на Проспекті науки, фото: youtube

А у декларацію за 2017 рік Сліденко вніс вже одночасно два житла: орендовану у Державного управлінні справами квартиру площею 47 кв м, та службову від КСУ – площею 108 квадратів на проспекті Науки. Останню менше ніж за рік родина судді приватизувала і продала.

Квартира Сліденка на Інститутській, фото: youtube

Квартира Сліденка на Інститутській, фото: youtube

Гроші від продажу найімовірніше були вкладені в купівлю нового житла – у 2019-му у власності суддівської родини з’явилася квартира в самому центрі Києва – на Інститутській. 87.8 квадратів тут обійшлися в понад 5 мільйонів гривень.

Як відомо, Конституційний суд вирішив знести величезний блок антикорупційної реформи. Після того, як конституційні судді «вбили» е-декларування — понад 5 мільйонів декларацій, виникло логічне запитання, а що ж вони там так переживають? І, як виявилось, є чого!

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, чому судді КСУ «знесли» е-декларування: мільйони на рахунках, дорогі пентхауси і російські пенсії.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський особисто переконуватиме «слуг народу» голосувати за звільнення суддів КСУ.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський присоромив «слуг народу» і закликав до дій: «Ви захищаєте суддів КС».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.