Відреагував на пост: іспанець залишив у ресторані €4000 чайових

Фото: Корреспондент.net В Іспанії бізнесмен залишив великі чайові офіціантам

Причиною вчинку стала скарга в соцмережі відвідувача закладу, який залишився незадоволений проханням офіціантів залишити на чай.

 

Іспанський підприємець Рауль Кастаньєда після відвідування одного з ресторанів у курортному місті Марбелья на півдні країни залишив офіціантам понад чотири тисячі євро чайових. Про це в середу, 25 серпня, повідомило місцеве видання EL.Nacional.

 

Відзначається, що причиною такого вчинку іспанця став пост у соцмережі одного з відвідувачів цього закладу. У своєму повідомленні чоловік, який заплатив за вечерю 4098 євро, включаючи 372 євро за обслуговування, залишився незадоволений тим, що у нього попросили чайові.

 

Відреагував на пост: іспанець залишив у ресторані €4000 чайових

Фото: Twitter

 

Як розповів Кастаньєда, побачивши пост, у нього виникло бажання відвідати ресторан. Він прийшов туди 22 серпня в компанії шести осіб. Після вечері підприємець попросив включити в рахунок чайові на суму 4098 євро, заплативши в результаті 8179 євро.

 

Таким чином, уточнив бізнесмен, він хотів винагородити кожного із 15 офіціантів закладу.

 

«Сума рахунку за вечерю, якою ти хвалився, я залишив на чай офіціантам, через які ти сказився. До речі, обслуговування дуже хороше», — цитує видання повідомлення Кастаньєда в соціальній мережі.

 

Відреагував на пост: іспанець залишив у ресторані €4000 чайових

Фото: elnacional.cat

 

Як повідомлялося, у США відвідувач ресторану дізнався про вимушене закриття улюбленого закладу у зв’язку з пандемією коронавірусу і підтримав його чайовими в розмірі три тисячі доларів.

 

Кур’єр отримав $12 тисяч чайових від постійного клієнта

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.