Українці зможуть проголосувати навіть на самоізоляції — Степанов розповів як

Вибори-2020: міністр Степанов розповів, як проголосувати на самоізоляції — потрібно лише одне

Українці, які перебувають на самоізоляції у зв’язку з карантинними заходами, заповадженими задля протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 зможуть проголосувати на виборах 25 жовтня. Для цього необхідно до 23 жовтня подати до виборчої комісії відповідну заяву з довідкою від медичної установи про стан здоров’я.

Читайте Знай в Google News!

Про це заявив на брифінгу 17 жовтня міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Місцеві вибори, скріншот: YouTube

Місцеві вибори, скріншот: YouTube

«Вже наступної неділі, 25 жовтня, у нас по всій країні будуть відбуватися місцеві вибори. Ми хочемо, щоб вони пройшли максимально безпечно для здоров’я українців, оскільки ці вибори будуть відрізнятися від усіх попередніх. В таких умовах ми їх ще не проводили, в умовах такого додаткового виклику, як COVID-19», — сказав очільник МОЗ.

«Виборцям, які бажають проголосувати за місцем перебування, необхідно не пізніше 20:00 останньої п’ятниці перед днем виборів, 23 жовтня, подати заяву (до виборчої дільниці – ред.) з доданою довідкою медичної установи про стан здоров’я. Це необхідно, аби відповідна виборча дільниця на своєму засіданні ухвалила рішення щодо їхнього включення до витягу із списку виборців для голосування за місцем їх перебування. Виборцю, який знаходиться на самоізоляції, щоб проголосувати, необхідно мати від лікаря або закладу охорони здоров’я виписку з медичної карти або витяг з реєстру медичних записів про направлення рецептів електронної системи охорони здоров’я», — зазначив Степанов.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, правда про сурогатне материнство: про що мовчать бездітні

Як повідомляв портал «Знай.uа», коронавірус взявся за найменших пацієнтів, батьки в паніці

Також, «Знай.uа» писав, що Степанов розклав по поличках нововведення реформи медицини

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.