Венедіктова відвідає засідання суду в справі МН17

Фото: Офис генпрокурора Ірина Венедіктова перебуває з робочою поїздкою в Гаазі

При Офісі генпрокурора формується Міжнародна рада експертів з питань злочинів, які було скоєно в умовах збройного конфлікту, відзначила Ірина Венедіктова.

 

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова в четвер, 9 вересня, відвідає судове засідання в справі про збитий рейс МН17 у комплексі юстиції Схіпгол у Нідерландах. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора в середу, 8 вересня.

 

 

 

«Судові процеси щодо злочинів, здійснених в Україні в умовах збройного конфлікту — надзвичайно важливі. Ми уважно стежимо за ходом слухань у справі трагічного рейсу МН17», — сказала Венедіктова на зустрічі із представниками Державної прокуратури Нідерландів.

 

Вона додала, що зараз при Офісі генпрокурора формується Міжнародна рада експертів з питань злочинів, які було скоєно в умовах збройного конфлікту, і Україна потребує підтримки нідерландських партнерів і колег із залучення фахівців з міжнародного гуманітарного права, міжнародного кримінального права і військових експертів, які постійно працюватимуть із українськими фахівцями.

 

У свою чергу, голова Державної прокуратури Нідерландів Тео Хофстее і керівник Спільної слідчої групи в справі МН17 Дігна ван Бутцелар відзначили надзвичайну міжнародну важливість розслідування в справі збитого боїнга і подякували українським правоохоронцям за плідну співпрацю.

 

Раніше на цьому тижні стало відомо, що Суд у Гаазі винесе вердикт у справі MH17 у 2022 році. Суд має три дати для винесення вироку.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.