Вакцина CoronaVac вже відправлена ​​в регіони

В Україні починається вакцинація препаратом CoronaVac

Глава МОЗ оголосив про початок вакцинації препаратом CoronaVac і розповів про принцип його дії.

 

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов у понеділок, 12 квітня, повідомив про початок вакцинації китайським препаратом CoronaVac, перші партії якого вже відправили в регіони. Про це Степанов розповів у своєму відеозверненні, опублікованому в Facebook.

 

«CoronaVac їде в регіони. Ми завершили всі лабораторні дослідження і починаємо доставки вакцини в області. Вакцину CoronaVac буде надано поліцейським, маломобільним групам населення, особам, які за ними доглядають, олімпійцям, паралімпійцям і особам, які братимуть безпосередню участь у зовнішньому незалежному оцінюванні», — повідомив він.

 

Технологія виготовлення вакцини проста й зрозуміла, CoronaVac — інактивована, тобто на основі «убитого» вірусу, додає міністр.

 

«Ми живемо поруч з інактивованими вакцинами десятки років. Найвідоміша всім мамам в Україні — АКДС проти дифтерії, коклюшу і правця — інактивована. Цю вакцину успішно використовують у багатьох країнах світу», — сказав Степанов.

 

Він також додав, що нещодавно президент Туреччини Тайїп Ердоган подав особистий приклад і вакцинувався вакциною CoronaVac.

 

 

 

Минулого тижня в МОЗ розповіли, для кого призначена вакцина CoronaVac. Раніше перша партія вакцини в кількості 200 тисяч доз надійшла в Україну.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.