В Україну зі США прибули ліки проти COVID-19

Фото: Facebook/ukr.embassy.usa Ліки рекомендовано для COVID-пацієнтів з легким і середнім ступенем тяжкості хвороби

Гуманітарний вантаж містить 60 тис. флаконів інноваційних лікарських препаратів проти коронавірусу. Їх розвезуть по регіонах країни.

 

В Україну зі США доставили гуманітарний вантаж з ліками, які було призначено для лікування коронавірусу. Препарати надала американська благодійна організація Direct Relief. Про це повідомляє посольство України в США у Facebook.

 

«Вантаж складається з інноваційних лікарських препаратів Bamlanivimab і Etesevimab, які використовують проти COVID-19. Загальна вартість вантажу 20 млн доларів. Ліки рекомендовано для пацієнтів з легким і середнім ступенем тяжкості коронавірусної хвороби, особливо за наявності ризику переходу у важку форму», — йдеться в повідомленні.

 

Вантаж містить 60 тисяч флаконів лікарських препаратів. Медпрепарати пройдуть розмитнення, і їх розвезуть по регіонах України. Розподіл ліків координується Міністерством охорони здоров’я України.

 

 

 

Про те, що Україна отримає 20 тисяч флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) і 40 тисяч флаконів Етесевімабу (Etesevimab), стало відомо 1 вересня.

 

Тим часом Pfizer починає випробування таблеток від COVID на людях. Тестування нового препарату проводитимуть на 1 140 дорослих, які не потребують госпіталізації.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.