В Україні завершилася основна сесія ЗНО

Фото: cdn.meta.ua Участь в тесті з географії взяли майже 116 тисяч осіб

Найбільшу явку учасників на тестування з географії серед регіонів зафіксовано в Чернігівській області — 75,71%.

 

В Україні тестом з географії завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Про це у вівторок, 15 червня, повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

«За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в тесті з географії взяли 115 тис. 949 осіб, що становить 66% від загальної кількості зареєстрованих», — йдеться в повідомленні.

 

Зазначено, що 25 учасників ЗНО не були допущені до тесту через запізнення/відсутність документа, що посвідчує особу; 8 — через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури проведення тесту контролював 41 громадський спостерігач.

 

Найбільшу явку учасників на пункти проведення тесту з географії зафіксували в Чернігівській області — 75,71%, найменшу в Чернівецькій — 47,80%.

 

Учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з географії з причин, не залежних від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом п’яти робочих днів подати до регіонального центру, в якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, і відповідну заяву.

 

Із завданнями сертифікаційної роботи з географії можна ознайомитися в розділі ЗНО-2021. Географія. Правильні відповіді до тесту будуть розміщені завтра в цьому ж розділі.

 

Раніше повідомлялося, що в мережі шахраї пропонують абітурієнтам придбати фейкові відповіді на ЗНО-2021.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.