В Україні у іноземця вилучили 13 старовинних книг

Фото: Госпогранслужба Украины Експерти встановлюють історичну і культурну цінність книг

У словака вилучили книги на релігійну тематику, а також твори іноземних авторів, які виходили друком в Україні і за кордоном.

 

Громадянин Словаччини мав намір вивезти з України 13 книг початку XX століття. Його затримали в ніч на вівторок прикордонники Чопського загону, повідомляє Держприкордонслужба 8 червня.

 

«Сьогодні вночі прикордонники Чопського загону спільно із співробітниками Митниці припинили спробу незаконного вивезення за кордон партії книг, які, можливо, представляють культурну цінність», — йдеться в повідомленні.

 

50-річний чоловік заховав 13 друкованих книг початку минулого століття в автомобілі Volkswagen, на якому хотів виїхати з України через пункт пропуску Малий Березний.

 

У нього вилучили книги на релігійну тематику, а також твори іноземних авторів, які виходили друком в Україні і за кордоном. Експерти встановлюють їх історичну і культурну цінність.

 

Нагадаємо, в квітні затримали іноземця, який мав намір вивезти з України старовинний рукопис. Співробітники СБУ виявили в його вантажівці видання Златоуст 1798 року.

 

З України в Росію хотіли незаконно вивезти майже 300 книг про Гаррі Поттера

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.