В Україні вперше за рік подешевшала соняшникова олія

В Україні подешевшала соняшникова олія

Починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію.

 

Споживчі ціни на соняшникову олію в липні поточного року (відносно червня поточного року) знизилися на 0,34%. Дефіциту соняшникової олії не спостерігається. Про це повідомляє асоціація Укроліяпром.

 

«За даними Держстату, починаючи з червня поточного року, вперше за весь поточний маркетинговий рік спостерігається зниження відпускних цін на олію соняшникову її виробниками», — йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що в порівнянні з травнем поточного року відпускні ціни підприємств на олію соняшникову нерафіновану знизилися на 3,1%, рафінована — на 5,5%. У липні поточного року відпускні ціни підприємств знизилися (проти травня) на олію соняшникову нерафіновану — на 4,2%, рафінована — на 9,2%. Проти червня поточного року відпускні ціни підприємств знизилися на олію нерафіновану — на 1,2%, рафінована — на 4,0%.

 

Індекс споживчих цін поточного року на олію соняшникову (до попереднього місяця) склав 99,3%. Така тенденція спостерігається вперше за весь 2020/21 маркетинговий рік.

 

Як повідомлялося раніше, до кінця серпня в Україні подешевшають соціальні сорти соняшникової олії.

В Україні обмежили експорт соняшникової олії

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.